top of page

UTV Safari

EKOTERRA’nın aksiyon seven doğa tutkunu misafirlerine sunduğu ayrıcalıklardan biri de UTV Safari.

 

16 yaş üzeri ehliyetli yetişkinlerin veya yetişkin eşliğinde çocukların katılabildiği turlarımız 60 dakika sürmektedir.

 

UTV araçları kullanmak için gerekli bilgi ve eğitim sertifikalı uzman ekibimiz tarafından veriliyor.

YOGA SEANSLARIMIZ

Yoga yapmaktan daha iyisi doğada yoga yapmaktır!

Yoganın sağladığı ruhsal dinginlik ve bedensel zindeliği Kaz Dağları ormanlarının eşsiz doğasında, Ekoterra’nın uzman hocalarıyla deneyimlemeye ne dersiniz

Sadece kendi bedeninizle değil, doğa ile de uyumlanmanın farkını Ekoterra’da hissedin. 

yoga.jpg

NEFES SEANSLARIMIZ

Ekoterra'da doğru nefes alma tekniklerini öğrenerek; zihnin sakinleşmesini, olumsuz duyguları denetim altına almayı, hafızayı güçlendirmeyi ve cilt sorunlarından uyku sorunlarına kadar pek çok sorunu aşmanızı sağlayacak nefes seanslarına katılabilirsiniz.

 

Özel kapalı alanımızda gerçekleşen nefes seansları uzman eğitmenlerimiz tarafından düzenlenmektedir. 

ÇOCUK ATÖLYELERİ

Çocuklar Ekoterra’nın en değerli misafirleri. 4-12 yaş arasındaki misafirlerimizin Ekoterra deneyimini keyifli ve verimli geçirmeleri için tasarladığımız özel etkinlik alanımızda, her hafta sonu profesyonel eğitmenlerimizin rehberliğinde birçok farklı aktivite ve atölyeler gerçekleştiriyoruz.


At nalları ile dekoratif obje yapma, seramik boyama,yapraklarla kompozisyon oluşturma, kurabiye & cup cake yapımı, çiçek dikme ve taş boyama atölyeleri bu zevkli etkinliklerden sadece bazıları.


Siz doğanın tadını çıkartırken çocuklarınız Ekoterra Çocuk Atölyeleri’nde yaşıtlarıyla sosyalleşsin, yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirsinler. Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen 0 533 123 18 98 numaralı telefondan bizimle iletişime geçiniz.

Painting Class
bottom of page